Przejdź do głównej zawartości

Karuzela od CANPOL

KONKURS
Zapraszamy wszystkich do aktywności na stronie najlepszej marki artykułów dla dzieci i niemowląt.

https://canpolbabies.com/pl/

Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt.

Zapraszamy do testowania i chętnie się
zgłaszamy.
W tej edycji karuzela która umili sen maluszka.

Karuzela z nowej kolekcji "Forest Friends" wykonana jest z najwyższej jakości super miękkiego pluszu. Powstała z bezpiecznych, przeznaczonych do kontaktu z dzieckiem materiałów.
Karuzela wyposażona jest w trzy lekkie, miłe w dotyku odczepiane zabawki, zawierające grzechotkę lub piszczałkę.

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

canpol zgłoszenie

Razem z córką Nelą chcę zgłosić się do testowania produktów najlepszej firmy dziecięcej jaką znam.Jesteśmy z tą firmą od urodzenia córeczki i bardzo ją polubiłyśmy .Mowa o Satysfakcja produktów, bezpieczeństwo, wszystko starannie dopracowane a najważniejsze że dzieci zadowolone. Tym się wyróżniają.Zachęcają i zapraszają po ich produkty,nie można się oprzeć. W tym miesiącu do przetestowania jest

JESTEM CHĘTNA DO ZORGANIZOWANIA KONKURSU NA BLOGU LUB FANPAGE NA FACEBOOKU,NASZA STRONA PRZYNOSI NAM WIELE SATYSFAKCJI I LUBIMY
Zestaw TOYS w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru


Zapraszam serdecznie na stronęhttps://canpolbabies.com/pl/
zgłaszajcie się i wy bo warto.


Moi drodzy.U nas chorobowo już cały miesiąc.Jutro wizyta u pediatry,dopiero co wyleczyłysmy ospe A już się coś przyplątało,ja już mam dość.Wiosna by nas uratowała także czekam z niecierpliwością na nią.

Nela dziś prezentuje cudowny kocyk od Folk&minky handmade..znajdziecie ich na Facebooku.Pani szyję różne cudeńka z materiałów wszystko starannie i slicznie zrobione.